HU | EN
UTALVÁNYOK
HUNGARORINGSHOP.HU

KARRIER

Ünnepi nyitvatartás és vásárlási információk itt.

Recepciós

Vezetéstechnikai Centrumba keressük recepciós, büfés munkatársunkat!

Ha szívesen beszélgetsz emberekkel, szereted a nyüzsgést, de kiszakadnál a nagyvárosból, akkor lehet, hogy te vagy a megfelelő recepciós számunkra.

Feladatok:

csoportok fogadása

recepciós és adminisztratív feladatok ellátása

büfé működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása és kiszolgálás

pénztárkezelés

részvételi jegyek értékesítése

Elvárások:

ügyfélközpontú, megbízható és pontos munkavégzés

számítógép felhasználó szintű ismerete

ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség, konfliktuskezelési képesség

angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

vidám, nyitott személyiség

vendéglátóipar végzettség előny

Munkavégzés helye: Groupama Tanpálya

Munkavégzés ideje: heti 40 óra, esetenként hétvégi munkavégzés

Állás típusa: alkalmazott

Várjuk jelentkezésedet fényképes, szakmai önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a ferenczy.szandra@tanpalya.hu email címre.

Michelisz Norbert ajánlásával

Groupama  Tanpálya Adószám: 12334023-2-13 Cégjegyzékszám: 13-09-078681
Cím: 2146 Mogyoród, Hungaroring út 10. Tel: (06-28) 441-951 Fax: (06-28) 441-961

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-83429/2015, ASZF